Imię Szron
Narodziny 16.01.2014r. w Sieborowicach k/o Krakowa
Charakterystyka Zdystansowany przywódca stada. Dostojnie chodzi na spacery, dumnie trzymając wysoko głowę. Lubi pokazywać kto tu rządzi, a ponieważ jest największy to pozostałe alpaki dostosowują się. Ustawiony na, z góry upatrzonej pozycji, lubi obserwować zachowanie wszystkich w zasięgu wzroku. Gdy głaskane są pozostałe zwierzęta Szron podchodzi dyskretnie i, z niewielką zachętą, pozwala się przytulić.


Imię Julek
Narodziny 18.02.2014r. w Sieborowicach k/o Krakowa
Charakterystyka Julek jest delikatny, płochliwy i piękny. Ma ciemną oprawę dużych czarnych oczu, w którym można dostrzec ufność i tajemniczość. Z wyglądu przypomina miniaturowego dromadera. Delikatna wełna barwy białej i szampańskiej sprawia, że nie chcemy odrywać dłoni od jego zaokrąglonego grzbietu czy długiej szyi. Dzięki lekkiej budowie ciała i długim nogom przypomina baletmistrza.


Imię Syriuszek
Narodziny 02.09.2014r. w Sieborowicach k/o Krakowa
Charakterystyka To urodzony zwiadowca. Najmniejsza alpaka, ale za to najodważniejsza. Gdy tylko coś ciekawego dzieje się lub zostaje otworzone nowe przejście np. do sąsiedniego ogrodu to pierwszy sprawdza nowości. Lubi przebywać wśród ludzi, pozwala się głaskać i przytulać. Ale najbardziej lubi … jeść. Jako jedyny podczas jedzenia nie podnosi łebka znad miski, lecz pochłania wszystko szybko jak odkurzacz. Ma cudowną miękką brązową wełnę. Dzięki spokojnemu i miłemu usposobieniu stał się ulubieńcem naszych gości.


Imię Jaś
Narodziny 05.2019r.
Charakterystyka Alpaka urodzona w maju 2019r. Duży melanżowy chłopiec o intrygującym spojrzeniu. Stanowi spore wyzwanie dla gości. Najchętniej wybierana alpaka przez wymagających AS-ów.


Imię Leoś
Narodziny 07.2019r.
Charakterystyka Urodzony w lipcu 2019r. Drobny, czekoladowy skarbek. Bardzo chętny na spacery wraz ze stadem. Ciekawy świata i ludzi.


Imię Blanko
Narodziny 09.2019r.
Charakterystyka Alpaka urodzona we wrześniu 2019r. Duży biały chłopiec z niebieskimi oczami. Wyjątkowo wrażliwy, wybiera pozycję obserwatora, ale chętnie przyucza się do roli terapeuty.


Imię Berni
Narodziny
Charakterystyka Berni to młoda suczka berneńskiego psa pasterskiego. Uczęszcza do psiej zerówki Szkoły dla Psa w Bielsku-Białej. Na razie jest przyuczana do podstawowych zachowań w czasie spacerów oraz poznaje inne psy w jej wieku. W przyszłości chcemy wytrenować ją do roli psa terapeutycznego. Jest dla nas źródłem radości i rozbrajających sytuacji. Jej niesforność rozczula wszystkich domowników. Lubi towarzystwo ludzi. Jest skora do zabawy z innymi zwierzętami.